AutorZ wykształcenia programista i grafik, pisarka z zamiłowania, redaktor po godzinach. Piszę głównie fantastykę – ciężko mi tworzyć fabułę, w której nic z nieba nie spada lub spod ziemi nie wychodzi, ale zdarza mi się eksperymentować z thrillerem czy romansem. Swoją przygodę z pisarstwem zaczęłam od publikowania opowiadań w Internecie. Od 2015 roku jestem związana z Grupą Literacką Ailes.

Na co dzień mieszkam i pracuję we Wrocławiu, lecz marzy mi się mały domek nad oceanem na słonecznej Teneryfie. Mam milion pomysłów, które krok po kroku staram się realizować, wiecznie narzekam na brak czasu. Fanka powieści Paulo Coelho oraz filmów Quentina Tarantino. Przepadam za komiksowymi superbohaterami, a także rozpływam się nad twórczością Warhola i Lichtensteina. Mogłabym słuchać Aurory godzinami.Na dziś mogę się pochwalić trzema publikacjami: „Godziną Diabła”, w których umieściłam dwa opowiadania „Tessę Brown” oraz „Josephine”, a także „MDS: Miłosne Rewolucje”, gdzie znajdziecie moją „Lacrimosę”. Już w przygotowaniu jest kolejna antologia „Deszczowe Sny” - tu również mnie nie zabraknie. 30 listopada 2018 roku w księgarniach pojawiła się moja debiutancka powieść „Tylko Żywi Mogą Umrzeć”. Obecnie książka zniknęła ze sprzedaży i oczekuje reedycji oraz przy okazji premiery drugiego tomu „Tylko Martwi Mogą Przetrwać” - obie ukażą się już 23 października 2019 nakładem Wydawnictwa NieZwykłe.

W 2019 roku zaczęłam również współpracować z Autorami oraz Wydawnictwami jako korektor. Efekty mojej pracy sprawdzicie m.in. w powieści „Architektura Uczuć” Meg Adams, „Rozstanie” Stylo Fantôme czy „Punk 57” Penelope Douglas. Już niebawem będziecie mogli się też przekonać, jak poradzę sobie w roli redaktora.W swoich pracach nie odkrywam Ameryki. Nie staram się też nikogo przekonywać, że jest inaczej. Kocham pisać. Sprawia mi to ogromną przyjemność. Wykorzystuję znane motywy, nadając im odrobiny świeżości oraz swojego spojrzenia. Nie mam aspiracji do podbijania rynku wydawniczego za wszelką cenę. Skupiam się na tym, co daje mi satysfakcję z tworzenia i pozwala miło spędzać czas po wykonaniu pracy zawodowej. Jest dla mnie odskocznią od rzeczywistości.

Znajdziecie u mnie trochę horroru, fantastyki, komedii i romansu. Może uda mi się czasem kogoś z Was wystraszyć, rozczulić lub rozbawić do łez.

Jeśli oczekujecie lektury, która zmieni Wasz światopogląd czy nada sensu życia, nie sięgajcie po moje powieści. Jeżeli natomiast szukacie rozrywki, uśmiechu i emocji - z pewnością Wam się spodoba.

0 Komentarze